Genel

DÜĞÜNLER

Eşsiz mekânımızda dünya evine girmek ve kendinizi profesyonellere emanet etmek isterseniz unutulmaz Düş Bahçesi düğünleri için sizi kır bahçemizde ağırlamak isteriz.

Yemyeşil kır bahçemizde ağaçlar ile çevrili çok doğal bir atmosferimiz var. Dışarıdaki hayatın karmaşası ve gürültüsünden oldukça uzakta hissedeceğiniz bu alanda kendi bahçenizdeymiş gibi rahat edecek, huzur içerisinde eğlenmenize bakabileceksiniz. Üstelik alanın kendi aurasına uygun olarak ve doğal atmosferini bozmadan gerekli süslemeleri yapabiliyoruz. Düğün düzeninde burada 10’ar kişilik masalar ve beyaz tiffany sandalyelerimiz ile güzel bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Yeşil ile en çok uyacağını düşündüğümüz ve saflık ile temizliğin timsali beyaz rengi ana temamız olarak benimsiyoruz. Yine doğadan çok da bağımsız olmayan kraft renkte masa örtüsü ve aksesuarlarla da görünüşümüzü tamamlıyoruz. Eğer çiftimiz daha farklı bir konsept yapmak isterse de organizasyon desteği almasına müsaade ediyoruz.

Düğününü bizimle birlikte düzenlemeye karar veren çiftlerimiz ile birebir görüşerek tam olarak neler istediklerini ve beklentilerini öğreniyoruz. Bu çerçevede oluşturacağımız planlamada en ince detaylara kadar her şeyi hesaplıyor ve önceden ayarlıyoruz. Düğün günü ve saatinde hem mekânımız hem de ekibimiz ile birlikte biz hazır bir şekilde konuklarımızı karşılamayı bekliyoruz.

Bu planlamaya dahil olan ve çok da önemli bir diğer konu ise elbette ki düğün sırasında servis edilecek ikramlar. Düğün yemekli olarak gerçekleşecekse çiftimize bol çeşitli ve lezzetli yemeklerden oluşan seçkim menülerimizi sunuyor, dilerlerse menü tadımı yaptırıyoruz. Hem sunum hem de lezzet açısında çiftimize en çok hitap ve bütçelerine uygun menüyü birlikte belirliyoruz.